Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysty w projekcie badawczym NCN Opus

Centrum Badań Przekładoznawczych przy Wydziale Polonistyki UJ informuje, że do konkursu na stanowisko stypendysta/student/doktorant w projekcie badawczym NCN OPUS 20 Stulecie przekładu. Tłumacze i ich twórczość w literaturze polskiej po 1918 roku (kierownik projektu: dr hab. Magda Heydel, prof. UJ) przystąpiła jedna kandydatka. Komisja konkursowa na posiedzeniu dn. 29.04.2022 zaakceptowała kandydaturę Pauliny Kwaśniewskiej-Urban, przyznając jej 11 punktów (podstawa prawna: Uchwała Rady NCN 96/2016: Regulamin przyznawania stypendiów naukowych).