Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty dla studentów

21.09.2021 – Wiadomość dla studentów I roku

 

Szanowni Państwo,  

miło mi powitać Was na pierwszym roku studiów przekładoznawczych na Wydziale Polonistyki, realizowanych we współpracy z Wydziałem Filologicznym.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 7 października pod koniec pierwszego wykładu Introduction to Translation Studies (11.30-13.00, ul. Ingardena 3, s. 213). Jeżeli do tego czasu będą Państwo mieli pytania dotyczące organizacji studiów, proszę śmiało pisać do mnie na adres zofia.ziemann@uj.edu.pl.

Tymczasem mam nadzieję, że bez przeszkód zarejestrują się Państwo na zajęcia. Harmonogram dostępny jest na stronie Przekładoznawstwa oraz Wydziału Polonistyki, pełny program studiów – w Aplikacji Sylabus. Rejestracja przez Usos rusza już 26 września i jest obowiązkowa – proszę nie zwlekać. W kwestiach formalno-technicznych pomocą służy Pan Marcin Sosik z sekretariatu ds. studiów stacjonarnych – m.sosik@uj.edu.pl, tel. 12 663 13 21.

 

Bardzo proszę zwrócić uwagę na zajęcia do wyboru – w tym semestrze są to warsztaty przekładowe na Wydziale Polonistyki oraz moduły „Praktyczna nauka języka obcego” oraz „Literatura i kultura wybranego kręgu językowego” – w ich ramach samodzielnie dobierają Państwo odpowiednie przedmioty z oferty Wydziału Filologicznego. W razie wątpliwości przy wyborze zajęć można zgłaszać się do mnie lub do koordynatorów w poszczególnych Instytutach WF; ich dane znajdą Państwo w opisie naszych studiów.

Do zobaczenia na zajęciach!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zofia Ziemann

Kierownik kierunku Przekładoznawstwo literacko-kulturowe

 

Zachęcamy również do zapoznania się z komunikatami ogólnowydziałowymi na stronie Wydziału Polonistyki