Nabór do Letniej Szkoły Przekładoznawstwa

Ruszył nabór do pierwszej Letniej Szkoły Przekładoznawstwa, która odbędzie się w Łodzi w dniach 12-16 września 2023.

Wszelkie informacje, a zwłaszcza formularz zgłoszeniowy, znaleźć można na stronie https://szkola-przekladoznawstwa.polonistyka.uj.edu.pl/

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza doktorantów i młodych badaczy.

Szkoła jest wspólna inicjatywą Centrum Badań Przekładoznawczych przy Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk oraz Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu we współpracy z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.